Ezt a hirdetést archiválták.

Raktáros álláslehetőség!

Nagyigmánd Burgert Róbert Agrár Ipari Park
6 éve, 5 hónapja

Hasonló hirdetések

  • Nagyigmánd
    A BONAFARM-BÁBOLNA TAKARMÁNY KFT. az alábbi munkakörökre keres kollégákat NAGYIGMÁNDRA: GYÁRTÓSORI GÉPKEZELŐ Elvárások: terhelhetőség, megbízhatóság Előny: targoncavezetői jogosítvány Jelentkezés: munkanapokon 8-14 óra között +36/30/ 278 8029 e-mail:...
    • Fizikai munka - Nagyigmánd
    2 hónapja
  • Régen frissült
    Nagyigmánd, Nagyigmánd, Nagyigmánd
    Nagyigmánd térségében lévő telephelyre, őrzési feladatok ellátására keresünk munkavállalókat. Kiemelt bérezést kínálunk. Jelentkezni e-mail formájában, telefonszám megadásával, esetleg csatolt önéletrajzzal lehet, telefonszám: 36204325249...
    1 éve, 4 hónapja
    Targoncás álláslehetőség
    Nagyigmánd, Burgert Róbert Agrár Ipari Park
    Raktározással foglalkozó nagyigmándi telephelyű cég hűtőtargoncás munkára keres egy fő munkavállalót teljes munkaidőben, kétműszakos munkarendben. Elvárás: - Minimum alapfokú végzettség, szakmunkás végzettség Előnyt jelent: - Érvényes targoncás jogos...
    4 éve, 8 hónapja
  • Hirdetés ID: MAXAPRÓ-3481626
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Fizikai munka
  • Pozíció típusa: Főállás
Leírás
MUNKALEHETŐSÉG
Raktározással foglalkozó nagyigmándi telephelyű cég raktáros munkára keres egy fő munkavállalót teljes munkaidőben, kétműszakos munkarendben.
Elvárás:
-      Minimum alapfokú végzettség, szakmunkás végzettség
-      Érvényes targoncás jogosítvány
-      Raktározás területén szerzett tapasztalat
Előnyt jelent
-         egyéb középfokú (OKJ-s) végzettség
-         számítógép alapszintű használata
-         rugalmasság, megbízhatóság, precizitás
Feladatok:
-        Tehergépkocsik ki- és berakodásának felügyelete, áru átvétel- és kiadás, valamint a szükséges okmányok kezelése
-        Raktári technikai eszközök, emelőgépek használata
-       A partnereink által leadott diszpozíció összeállítása a raktáron lévő tételekből
-       Az áruforgalom folyamatosságának biztosítása a megfelelő időre
-       Számítógépen történő adatrögzítés a be- és kitárolt árumennyiségekről

Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:

Elhelyezkedés
Nagyigmánd

Burgert Róbert Agrár Ipari Park

Elhelyezkedés
Nagyigmánd